Diamenty Forbesa 2021
DSA Investment SA

DSA Investment SA

Zależy nam na finansowej przyszłości Polaków. Dlatego staramy się przede wszystkim pomagać im w zabezpieczeniu tej dziedziny życia. Robimy to, oferując im ubezpieczenia oraz dystrybuując usługę dla osób uwikłanych w kredyty pseudowalutowe (tzw. Frankowicze).

wypowiedź

prezes

Finanse to jedna z najważniejszych dziedzin życia. Pomagamy naszym Klientom w dbaniu o tę sferę – zabezpieczamy życie i zdrowie, wspieramy budowanie oszczędności, ale też odzyskujemy należne klientom pieniądze od nieuczciwych podmiotów. Jesteśmy zawsze po stronie Klienta!

DSA Investment SA

Krzysztof Rosner

Prezes Zarządu

- „Tak naprawdę biznes zaczynaliśmy od czegoś innego, ale po kilku latach, posiadając zaplecze prawników, odkryliśmy pespektywy płynące z dochodzenia od banków roszczeń w imieniu Frankowiczów. Do prowadzenia tych spraw powstały w ramach naszej grupy kapitałowej wyspecjalizowane podmioty: Votum Robin Lawyers S.A., której jesteśmy dystrybutorem oraz współpracująca z nią kancelaria – Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.” – tłumaczy Krzysztof Rosner – Prezes Zarządu DSA Investment S.A.

Spółka ściśle współpracuje z innymi podmiotami z Grupy Kapitałowej VOTUM, do której należy, tworząc efekt synergii. Doskonale widać to na przykładzie działu handlowego – „Nasi przedstawiciele mają możliwość dystrybuowania produktów czy usług każdej ze spółek z grupy. Jeśli lepiej się czują w danym obszarze – pozwalamy im się realizować” – tłumaczy Krzysztof Rosner. „Klienci to doceniają, ponieważ w ramach naszej grupy kapitałowej otrzymują kompleksową obsługę. Ktoś chce zabezpieczyć bliskich? Dobierzemy ubezpieczenie. Klient ma środki do zainwestowania? Pomagamy znaleźć rozwiązanie. Kredyt we frankach? Pomożemy w odzyskaniu niesłusznie nadpłaconych rat. A jeśli Klient chciałby założyć instalację fotowoltaiczną – przekażemy mu kontakt do handlowca z Votum Energy – spółki w grupie, która działa w obszarze OZE."

Obecnie Grupa Kapitałowa VOTUM prowadzi szeroko zakrojone działania rekrutacyjne. – „Naszym problemem przestało być znalezienie klienta, a obsłużenie kolejki chętnych. Dlatego poszukujemy doradców, którzy potrafią budować długoterminowe relacje z klientami. Chcemy, by nasi klienci ufali nam przez lata, byśmy mogli ich wspierać na każdym etapie życia.” – mówi Dawid Małkowicz, Menadżer ds. Rekrutacji i Employer Brandingu dla całej Grupy Kapitałowej VOTUM.

Nagrody i wyróżnienia:

Złoty Laur Klienta, Gazele Biznesu, Solidna Firma, Lider Filantropii, Symbol Profesjonalnego Doradztwa.